V duchu zimní olympiády – 3., 4. třída

2018_34_brusleniZimní olympiáda se blíží a my se rozhodli ji podpořit sportem v rámci projektu na I. stupni – Zimní olympiáda. Tři čtvrtky v lednu jsme věnovali systematickému tréninku bruslení na zimním stadionu v Rychnově n.Kn., který se velmi zdařil – všichni se naučili bruslit a své dovednosti na ledě ukázali v závěrečném biatlonu nebo v hokejovém zápasu, kterého se zúčastnila čtyři družstva po pěti – Hokejka s. r. o., Freemove, Legendy NHL, Mountfield HK. Mountfield HK zvítězil za podpory silných hráčů – Anny K. Vikové, Jana Mikysy, Petra Víta, Vojtěcha Klapala a Michaela Šreibra. Nebylo možné si nevšimnout zdatné brankářky Terezy Vlčkové a nejlepšího hráče Marka Horáka. V biatlonu (rychlostní úsek v bruslení se střelbou na cíl) se ve třetí třídě na prvním místě umístila Sofie Učíková, druhé místo obsadila Linda Petřvalská a třetí místa byla obsazená dvěma závodníky – Vojtěchem Klapalem a Pham Xuan Quynh.  Ani ve čtvrté třídě se dívky nenechaly zahanbit a první místo získala Kateřina Krejčová, druhá místa obsadili Michael Šreibr a Filip Vik, třetí místo pak získal Šimon Lux.

             V závěru bychom chtěli děti pochválit – byly skvělé, obešli jsme se bez úrazu a na ledě vždy panovala dobrá nálada. Dětem bychom chtěli popřát, ať se dostanou i s rodiči na led, aby jim ukázaly, co v nich „dřímá“.

více fotografií

Luxová G., Kovářová I.

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:46

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram