Přehazovaná III

2018_678_prehazkaV pátek 23. února se v Kostelci nad Orlicí konal turnaj žákyň 6. až 8. ročníků v přehazované. Turnaje se zúčastnilo 12 základních škol z našeho okresu (ZŠ Kostelec n/O, ŽS Borohrádek, ZŠ České Meziříčí, ZŠ Opočno, ZŠ Lhoty u Potštejna, ZŠ Častolovice, ZŠ Voděrady, ZŠ Slatina n/Z, ZŠ Doudleby n/O, ZŠ Vamberk, ZŠ Javornická Rychnov n/K, ZŠ Dobré). Školy byly rozlosovány do tří skupin. Turnaje se hrály na třech hřištích, aby vše rychleji utíkalo. Naše hráčky čekaly soupeřky se skupiny A: ZŠ Kostelec, ZŠ Borohrádek a ZŠ Slatina. Přes velkou bojovnost děvčat jsme nedokázali porazit v žádném zápase naše protihráčky. Bohužel jsme měli ve skupině 2 týmy, které byly jasnými vítězi a naše síly na vítězství nestačily. V závěrečném hodnocení jsme skončili na 10. místě a to na uhrané skóre v jednotlivých zápasech.

Všem hráčkám bych chtěla poděkovat za účast a nasazení po celou dobu turnaje.

SESTAVA: Votroubková V., Kumštová M., Kupková Z., Brandejsová V., Francová E., Krejčová T., Kapuciánová K.

Výsledky jednotlivých zápasů:

KOSTELEC – BOROHRÁDEK 1:1 (18:17)

KOSTELEC – ČASTOLOVICE  2:0 (30:14)

KOSTELEC – SLATINA 2:0 (30:20)

BOROHRÁDEK – ČASTOLOVICE 2:0 (30:22)

BOROHRÁDEK – SLATINA 1:1 (31:32)

ČASTOLOVICE – SLATINA 0:2 (9:30)

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:45

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram