Výlet 1. ročník

2018_1AB_vyletAč se to nezdá, konec školního roku se pomalu blíží a s ním přichází i čas školních výletů. Letos na výlet jako první vyjeli společně žáci prvních tříd. Čekal je, i s bohatým programem, středověký hrad Kost. Děti nejen střílely z luku a vrhaly sekyrkami, ale poměřily své síly v přetahování lanem, prohlédly si vnitřní prostory krásného hradu, užily si vystoupení dravců a divadelní představení. Po obědě a nezbytném nakupování suvenýrů už děti čekal pouze návrat domů. Všichni svůj první školní výlet v pořádku zvládli a snad si i užili.

více fotografií

Mgr. Eva Katzerová

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:42

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram