Minifotbal

2018_67_minifotbalDne 29. 5. 2018 se v Rychnově nad Kněžnou konal fotbalový turnaj. Ráno jsme se sešli v sedm hodin před školou, odešli na vlak a odjeli do Rychnova. Přišli jsme na stadion, převlékli se do dresů a šli se rozcvičovat. Ve skupině se proti nám postavili ZŠ Rychnov Javornická, ZŠ České Meziříčí a ZŠ F. Kupky Dobruška. První zápas jsme hřáli proti Českému Meziříčí. V prvním poločase jsme měli převahu, ale nedokázali skórovat. Ve druhé půli se tentokrát převahy ujali hráči z Českého Meziříčí, avšak v závěru zápasu šli do protiútoku Lukáš Hojný a Ondřej Šupler a po krásné střele Lukáše jsme se dostali do vedení a ze zápasu si odnesli výhru 1:0. Za pár minut jsme šli hrát zápas proti Dobrušce. Soupeři byli lepší a porazila nás rozdílem třídy 6:0. Poslední zápas proti Rychnovu Javornické byl dlouho vyrovnaný. Jako první do vedení šel Rychnov. Nám se ale povedlo vyrovnat. Zápas skončil 1:1. Ve skupině jsme skončili na 3. místě. Ve vyřazovací fázi nás čekaly Voděrady. Do zápasu jsme naskočili lépe a na začátku se ujali vedení. Voděrady ale dokázali do poločasu srovnat. Zbytek zápasu už góly padaly do naší branky a Voděrady vyhráli 3:1. V zápase o umístění jsme znovu hráli proti Českému Meziříčí, ale tentokrát jsme dokázali vyhrát 3:0 po gólech O. Šuplera, L. Hojného a J. Kopeckého. Celkově jsme skončili na 7. místě.

Sestava: M. Cejpek, A. Poledno, L. Hájek, L. Hojný, M. Izák, E. Kačmička, J. Kopecký, M. Vondráček, O. Šupler a Š. Šmída.

více fotografií

Adam Poledno

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:42

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram