Soutěž „MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ ‘‘

2018_578_zahradkar30. května se žáci naší školy zúčastnili okresního kola soutěže „MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ“ v Rychnově nad Kněžnou.

V této soutěži nás reprezentovali žáci 5., 7. a 8. ročníku ve dvou kategoriích. Soutěž se skládala ze dvou částí. V první části soutěžící poznávali rostliny ze zahrádky, ale i z volné přírody. V druhé části si žáci své znalosti vyzkoušeli v testech týkajících se opět pěstování rostlin.

V první kategorii jsme obsadili dvě medailová místa. Na 1. místě byl Vít Lounek a 2. místo obsadil Josef Rambousek. V druhé kategorii obsadila 1. místo Eliška Francová a na třetím místě byla Kateřina Šabatová. Vít Lounek a Eliška Francová budou reprezentovat naši školu v národním kole v Šumperku.

Všem soutěžícím děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

více fotografií

Mgr. Lucie Adámková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:42

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram