Krajské kolo OVOV

2018_467_ovov_krajNaši žáci 4. – 6. tříd (Lux Š., Vlčková T., Micherová T., Klapalová D., Vítková I. N., Holoubek J. a Alina T.) se zúčastnili krajského kola soutěže OVOV – odznak všestrannosti olympijských vítězů. Krajské kolo, které se konalo v Hradci Králové (ZŠ Štefcova), přivítalo 11 vítězů okresních kol, kde 121 sportovců bojovalo o postupová místa do republikového finále.

Žáci si poměřili síly se svými soupeři v 6 disciplínách: běh na 60m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, shyby, lehy-sedy a běh na 1000m/driblink. Skok daleký žákům změřila mistryně světa Šárka Kašpárková.

Všechny úspěchy jednotlivců nestačily na medailová umístění, ale i přesto si někteří vylepšili svůj osobní rekord. Konkurence velkých škol byla obrovská a všichni doufáme, že do příštího roku se opět trochu zlepšíme a dosáhneme lepších umístění.

Všem reprezentantům děkujeme za předvedené výkony a skvělou reprezentaci školy.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 28.8.2018 — 7:42

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram