Přehazovaná

2019_67_prehazovanaV Kostelci nad Orlicí 22. 2. 2019 v zemědělské hale se uskutečnilo okrskové kolo v přehazované. Do klání se přihlásili sportovci ze ZŠ Rychnov Javornická, ZŠ Doudleby n. O., ZŠ Slatina n. Z., ZŠ Vamberk, ZŠ Voděrady, ZŠ Borohrádek, ŽS Kostelec n. O., ZŠ Opočno a naše škola. Všechny týmy byly rozlosovány do dvou skupin. Hrálo se na dva sety do 15 bodů. Ve skupině nás čekaly zápasy s Doudlebami, Vamberkem a s Rychnovem. Rozlosování nám moc nepřálo, jelikož ve skupině jsme měli dva závěrečné medailisty. Ze základních zápasů ve skupině jsme si odnesli 3 prohry, kterýma se dívky určitě nezahanbily, jelikož se rvaly o každý bod. Každým zápasem se zlepšovaly a hra je bavila. Hrálo se v přátelském duchu fair play. Bohužel jsme nestačili na lepší týmy, proto nás čekaly ještě dva zápasy o 7. – 9. místo. Následující hry si děvčata užily naplno a byly neporazitelní. Oba zápasy vyhrály a skončily na 7. místě. Na prvním místě byli sportovci z Kostelce, na druhém Doudleby na třetím Rychnov. Do krajského kola postupoval pouze vítěz.

Sestava: Kapuciánová Š., Izáková L., Klapalová D., Dialogová A., Dobiášová S., Vítková N. I., Andrysová A. a Straková K.

Všem děkujeme za skvělou reprezentaci školy a neuvěřitelnou bojovnost po celou dobu turnaje.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 5.3.2019 — 10:42

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram