America with Neil

2019_3456789_neilV pondělí 25. 2. se školní jídelna na pár hodin proměnila v hlediště i jeviště pro účely vzdělávací show s názvem AMERICA WITH NEIL. Žáci měli již poněkolikáté příležitost setkat se s rodilým mluvčím a zároveň získat cenné poznatky o anglicky mluvících zemích. Tématem letošního programu byly Spojené státy americké. Stejně jako v minulých letech byli žáci nejprve během jedné vyučovací hodiny seznámeni se základními fakty prostřednictvím zaslaných pracovních listů, které byly rozděleny do tří úrovní. Díky nim pak byli připraveni na samotnou show, která byla sestavena z několika témat, např. americké jídlo, hudba, sporty nebo významná místa. Aby byla show pro žáky zajímavější, každá třída měla možnost zvolit si svého zástupce, který ji poté reprezentoval a snažil se pro své spolužáky získat kýžené body v různých kvízech. Vítěz obdržel malou sladkou odměnu.

Neil a jeho sympatická kolegyně dokázali žáky opět zaujmout a probudit v nich soutěživého ducha. Setkání s krásně znějící angličtinou a s reáliemi USA bylo velmi příjemné a obohacující a my se už moc těšíme na příští rok!

více fotografií

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 27.2.2019 — 20:26

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram