Basketbal

2019_89_basketbalV pondělí 4. 3. 2019 proběhlo okresní kolo v basketbalu. Soutěž se konala v Týništi nad Orlicí. Do soutěže se přihlásilo 6 týmů: ZŠ Týniště- chlapci, ZŠ Týniště dívky, ZŠ Masarykova Rychnov, ZŠ Javornická Rychnov a Gymnázium F. M. Pelcla Rychnov. Hrálo se 2x 8 minut. Po celou dobu turnaje nám pískal basketbalový rozhodčí, který poctivě pískal i časové přesuny z půlící čáry nebo dobu limitu střelby na koš. Chlapci mohli ukázat své výkony a dovednosti ve 4 zápasech. V celkovém pořadí se umístili na 4. místě s třemi prohry a jednou výhrou.

Na prvním místě byli basketbalisti z Týniště a na druhém Masarykova Rychnov. Do krajského kola postupoval pouze vítěz.

Sestava: Bartoš f. (kapitán), Konvalinka E., Jirsa M., Šimerda O., Michera M., Mitana O., Poledno A., Šupler O. a Karban J.

Všem chlapcům děkujeme za skvělou reprezentaci školy a neuvěřitelnou bojovnost po celou dobu turnaje!

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 19.3.2019 — 20:10

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram