Bruslařská školička 1. a 2. třídy

V únoru měla 1. a 2. třída možnost navštěvovat bruslařskou školičku v Rychnově nad Kněžnou. Na začátku byly mezi žáky rozdíly. Někteří byli zdatní bruslaři, někteří se chůzí pohybovali po ledu a někteří potřebovali k pohybu chodítka. Ale na konci 3. lekce už uměl každý žák základy a dokázal bruslit sám. Školičkou žáky provedli instruktoři bruslení, učili je správně pokládat brusle, vstávat z ledu, bruslit v dřepu, po jedné noze a klouzat po ledu. Také s žáky hráli všelijaké hry. Všichni žáci si bruslení užili a jsme rádi, že zimní stadion umožňuje tuto školičku.

více fotografií

Mgr. Jana Rejzková

Aktualizováno: 19.3.2019 — 19:31

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram