Okresní kolo fyzikální olympiády

2019_ok_fyzikaVe středu 3. dubna 2019 proběhlo v Rychnově nad Kněžnou okresní kolo fyzikální olympiády, kterého se zúčastnili čtyři žáci naší školy – osmáci Adam Klapal a Tomáš Alina, deváťáci Robin Fuga a Matěj Michera.

Úkolem soutěžících bylo vyřešit čtyři teoretické úlohy, které zajišťuje jednotně pro celou republiku ústřední komise FO. Na jejich vyřešení měli soutěžící čtyři hodiny.

V kategorii F, pro osmáky, soutěžili naši zástupci pouze se studenty gymnázií z Rychnova a Dobrušky. Lépe se vedlo Adamovi, který obsadil krásné 2.místo a získal titul úspěšného řešitele okresního kola. Škoda, že pro osmáky není krajské kolo. Mezi deváťáky se naši na nejvyšší pozice neprobojovali, ale i jim patří poděkování za snahu.

Po skončení okresního kola dostali všichni účastníci výsledky, ale na opravené řešení si museli ještě pár dnů počkat.

Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů.

2019_ok_fyzika_diplom

více fotografií

výsledková listina kat. E | výsledková listina kat. F

Mgr. Miroslav Charvát

Aktualizováno: 31.5.2019 — 11:22

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram