Soutěž „MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ ‘‘

2019_4689_poznavacka29. května se žáci naší školy zúčastnili okresního kola soutěže „MLADÝ ZAHRÁDKÁŘ“ v Rychnově nad Kněžnou.

V této soutěži nás reprezentovali žáci 4., 6., 8. a 9. ročníku ve dvou kategoriích. Soutěž se skládala ze dvou částí. V první části soutěžící poznávali rostliny, které najdeme na zahrádce, ale i ve volné přírodě. V druhé části si žáci své znalosti vyzkoušeli v testech týkajících se pěstování rostlin.

V první kategorii jsme obsadili dvě medailová místa. Na 1. místě byl Josef Rambousek a 2. místo obsadil Vít Lounek. Došlo i na bramborovou medaili, kterou získal Vojtěch Klapal. V druhé kategorii obsadila 1. místo Eliška Francová a na třetím místě byla Kateřina Šabatová. Vít Lounek a Eliška Francová budou reprezentovat naši školu v národním kole v Praze.

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy.

více fotografií

Mgr. Lucie Adámková

Aktualizováno: 31.5.2019 — 9:21

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram