Strašidelný herbář – beseda s autorem Cyrilem Podolským

2019_345_krysaciDne 29. 5. 2019 navštívil naši školu p. Cyril Podolský, který je autorem knihy Strašidelný herbář. Kromě knihy žákům představil i svou práci animátora. Je spoluautorem Krysáků a podílel se i na animaci filmů Pat a Mat. Děti se formou besedy dozvěděly mnoho zajímavých informací o práci scénáristy a animátora. Pan Podolský předváděl názorně na loutkách, jak vzniká animovaný film. Podrobně popsal i výrobu jednotlivých postaviček, prostředí, v kterém animátoři pracují a vše zakončil několika zábavnými ukázkami své tvorby. Děti ocenily zajímavé informace potleskem.

Děkujeme!!

více fotografií

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 31.5.2019 — 9:17

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram