Charitativní akce pro nadaci Krtek

2019_krtek_poukazMezi tradiční akce školy patří Velikonoční jarmark. Žáci prodejem vlastních výrobků nashromáždili nemalou částku a je zvykem, že tyto peníze sami předali zástupcům Nadačního fondu dětské onkologie KRTEK na charitativním koncertě žáků ZUŠ F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí v kostele sv. Víta v Častolovicích. Bohužel na poslední chvíli jsme se dozvěděli, že zástupkyně fondu, který podporuje od roku 1999 práci lékařů a zdravotníků Kliniky dětské onkologie Fakultní nemocnice Brno, se nemůže akce zúčastnit, proto žáci parlamentu naší školy rozhodli, že osobně předají celkovou sumu v sídle nadace v Brně.

Žáci Základní školy a mateřské školy Častolovice věnovali Nadačnímu fondu dětské onkologie Krtek výtěžek charitativní akce „Velikonoční jarmark“ ve výši 28 000,-Kč a žáci Základní umělecké školy F. I. Tůmy Kostelec nad Orlicí věnovali výtěžek charitativního koncertu ve výši 3 540,-Kč.

Všem Vám, kteří jste se podíleli jakoukoliv pomocí či příspěvkem, patří velké díky!!!

Mgr. Martin Odl

Aktualizováno: 20.6.2019 — 20:02

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram