Výlet 8.A a 9.B Autokemp Sedmihorky (16. – 18. 6. 2019)

2019_89_vyletV neděli 16. června nasedli žáci 8.A a 9.B do ranního vlaku, který s nimi vyrazil směr Český ráj. Naším cílem byl Autokemp Sedmihorky. Tam jsme došli kolem poledne a po uschování zavazadel jsme se vydali na nádhernou procházku mezi skalami. Během ní jsme navštívili hrad Valdštejn a na zpáteční cestě se nejednou kochali výhledem na krásy okolí. Večer si děti užily koupání v rybníce a zahrály si plážový volejbal. K večeři si opekly párky a ještě využily zbývající čas k různým hrám. Potom téměř vzorně dodržely večerku. Druhý den ráno jsme hned po snídani spěchali na vlak, který nás dovezl na Malou Skálu. Tam už na nás čekaly připravené rafty. Na nich jsme se plavili po krásné řece Jizeře až do kempu Zrcadlová koza, kde jsme měli objednaný oběd a kde jsme ještě potom příjemně strávili část odpoledne. Nakonec jsme zdolali pár posledních metrů na raftech a pak už nás čekala cesta zpět na Malou Skálu, tentokrát ale po cyklostezce na koloběžkách.  V cíli se většina z nás odměnila zmrzlinou a pak už zbývala jen cesta vlakem zpět do kempu. Tam si každý objednal večeři dle libosti a následoval volný program. Po prodloužené večerce se už všichni dle pokynů zdržovali jen v chatkách. V úterý dopoledne jsme relaxovali v kempu a v poledne nás vlak zavezl do Turnova, kde jsme poobědvali a pak už nezbývalo než absolvovat dlouhou cestu vlakem domů. Výlet vyšel přesně podle našich představ, počasí nám přálo a my už se těšíme na příští rok.

více fotografií

Mgr. Andrea  Micherová

Aktualizováno: 27.6.2019 — 12:36

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram