Spaní ve škole – 5. třída

2019_5A_nocTři roky společného učení už jsou jistě dost. Jak je zakončit? Spaním ve škole!

Ten den konečně nastal. 25. 6. jsme se sešli se zásobami jídla, karimatkami, spacáky a očekáváním před školou. Začali jsme společnou fotografií. Po příchodu do třídy jsme uložili zásoby jídla do lednice a vydali se do sokolovny za první soutěží – vybíjenou. Po dvou zápasech jsme pokračovali na nové  workoutové hřiště na Sokolské zahradě. Tady se děti dostatečně pohybově vyřádily a mohli jsme se vrátit do školy. Druhá večeře a následovalo několik soutěží o ceny. Samozřejmě nemohla, po rozložení karimatek, chybět polštářová bitva. Po absolvování noční hygieny děti ke spánku dovedl vybraný film a povídání se sousedními spáči. Ráno se nasnídaly, sbalily spacáky a pokračovali jsme rozdáním učebnic pro 6. ročník. Všechno jsme zvládli, děti byly spokojené a už se nemohou dočkat prázdnin. Ať se jim vydaří!

více fotografií

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 27.6.2019 — 14:22

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram