Slavnostní zakončení školního roku 2018/2019

2019_123456789_zakonceniSlavnostní zakončení školního roku 2018/2019 proběhlo tradičně na sále U Lva. Shromáždění žáků školy zahájil ředitel školy a starosta městyse. Následně byli odměněni žáci, kteří úspěšně reprezentovali školu ve vědomostních, sportovních, uměleckých a jiných soutěžích. Zástupci Českého svazu zahrádkářů vyhodnotili a předali cenu za soutěž vyhlášenou ČSZ. Velkou skupinu oceněných tvořili zástupci školního parlamentu a tříd, kteří organizují úspěšné akce pro celou školu a pracují pro kolektiv třídy. Všem odměněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy, za ochotu využít svých schopností i volného času ve prospěch školy a třídy.

Závěr slavnostního setkání patřil žákům devátého ročníku, kteří se zde rozloučili se svými mladšími spolužáky. V projevu i v medailonku žáci obou tříd zavzpomínali na společná léta prožitá v naší škole, poděkováním ocenili nelehkou práci pedagogů. Poslední slovo patřilo řediteli školy, který popřál žákům devátého ročníku hodně úspěchů v další životní etapě a ostatním pěkné prázdniny.

více fotografií

Mgr. Irena Lohniská

Aktualizováno: 1.7.2019 — 9:51

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram