Sportovní den – 1. stupeň (2. – 5. ročník)

2020_2345_sport_denLetošní školní rok jsme mimo jiné zahájili také sportovním dnem.

Tentokrát jsme zvolili pochodovou formu spojenou s volnými sportovními disciplínami.

Na místo určení do Olešnice jsme dorazili po hodinovém pochodu přírodou. Tady jsme

se nejprve posilnili svačinou a mohli začít sportovat. K tomuto účelu jsme si donesli míče, švihadla, obruče, skákací pytle, pálky na badminton, chůdy a další sportovní náčiní.

K dispozici nám byly ještě prolézačky, houpačky, skluzavky, ale i pískoviště. Někdo zvolil kolektivní vybíjenou nebo fotbal. Samozřejmě, že někteří neodolali nabídce bramborových hranolků, nanuků nebo lízátek. Cestou zpátky jsme snad něco maličko z těchto neřestí vypotili. Do školy jsme dorazili v pořádku, počasí nám přálo, a tak už přemýšlíme, co s dalším sportovním dnem, který nás čeká na konci školního roku.

více fotografií  2.A | 3.A4.A | 4.B | 5.A

Mgr. Ilona Kovářová