Adaptační den 6.A

2020_6A_adaptakV úterý 24. září 2019 proběhl adaptační den třídy 6.A – nováčků na druhém stupni. Do třídy nám přibylo několik nových žáků z okolních základních škol a tak jsme vyrazili tmelit kolektiv a vzájemně se spřátelit a blíže poznat, a to v prostorách obecně prospěšné společnosti PROSTOR PRO v Hradci Králové, kam jsme se vypravili z Častolovic vlakem a poté jsme pokračovali MHD.

Zde jsme se svěřili do rukou zkušených lektorek, které pro nás připravily řadu velice zajímavých aktivit, během kterých nás vedly ke vzájemnému naslouchání, zodpovědnosti, uznání a pochopení, a samozřejmě i k respektování osobních hranic druhých.

Aktivity probíhaly ve vnitřních prostorách i venku, takže jsme si ještě užili krásného počasí a teď už pokračujeme opět ve škole.

více fotografií

Ing. Hana Karnoldová – třídní učitelka 6.A
Mgr. Stanislava Hovorková – metodik prevence

Aktualizováno: 2.11.2019 — 8:20

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram