Druhá akce Školního klubu

2020_sk_cloveceVe středu 23. 10. se konala druhá akce Školního klubu, a sice souboj v klasické deskové hře Člověče, nezlob se! Začali jsme domluvením společných pravidel, aby se opravdu nikdo nezlobil, a potom už nic nebránilo tomu, aby byly kostky vrženy. Celkem pět žáků postavilo své figurky na start a započala hra plná zvratů, vyhazování a zábavy.  Každému chvíli přálo štěstí, ale nakonec po urputném boji stálo nejvíce na straně Lukáše Hojného (8.A), stal se tak vítězem, který si zasloužil odměnu. Jako správný vítěz se o svou výhru podělil s ostatními účastníky.

Děkuji všem zúčastněným a těším se na další odpoledne plné zábavy!

více fotografií

Lucie Zytová, DiS.

Aktualizováno: 27.10.2019 — 8:33

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram