30. výročí založení Klubu důchodců v Častolovicích

ikonaV pátek 15. 11.2019 v odpoledních hodinách žáci naší školy zpestřili program našim seniorům při jejich významném jubileu.

Na začátku recitovali dva žáci z 9. ročníků úryvky, které byly vybrány z krátkých slohových prací na téma: „Co pro nás znamenají babička s dědou?“. Už při tomto vystoupení bylo vidět dojetí posluchačů.

Následovalo vystoupení dětí z mateřské školy s programem plným písniček a recitace. Po nich nastoupily děti z 1. stupně s pásmem písní a tanců. Dalšími účinkujícími byly děti ze ZUŠ v Kostelci nad Orlicí. Na závěr vystoupily mladší žákyně z gymnastického kroužku.

Všechna vystoupení sklidila potlesk a objevily se i slzy dojetí.

Ing. Hana Karnoldová

Aktualizováno: 30.11.2019 — 9:37

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram