Návštěva spolužačky v nemocnici

2020_8A_nemocniceŽivot není vždycky růžový a často nám osud přichystá těžké zkoušky. Jednou takovou si prošla i naše spolužačka Kája Fialová, která po ošklivé nehodě skončila s vážným zraněním zad v hradecké nemocnici. Moc jsme jí drželi palce, aby cesta k jejímu uzdravení byla pokud možno bezproblémová a protože jsme skvělá parta, nakonec jsme se rozhodli, že ji podpoříme i osobně. Napadlo nás totiž, že ji navštívíme přímo v nemocnici. Součástí překvapení byl i dárek v podobě krásného plyšového medvěda a plná taška sladkostí, na což jsme všichni přispěli. S medvědem v tašce a dalšími drobnými dárky jsme tedy v pátek 10. 1. 2020 vyrazili vlakem směr Hradec Králové. Kája neměla o našich plánech ani ponětí a o to upřímnější a dojemnější byla její reakce. Po tvářích se jí koulely slzy štěstí, když přijímala vtipné dárky, které jsme jí přichystali. V nemocničním pokoji jsme strávili asi hodinu a dalo by se říci, že jsme byli jakousi raritou, neboť tak velkou návštěvu toto oddělení podle tamních sestřiček ještě nezažilo. S Kájou jsme stihli probrat spoustu novinek a když přišla řeč na její úraz, všichni jsme byli rádi, že všechno dobře dopadlo a že už je z ní zase veselá a usměvavá slečna. Všichni jsme si návštěvu moc užili a zase jednou jsme si uvědomili, jak důležité je držet při sobě a v těžkých chvílích se vzájemně podpořit.

více fotografií

Mgr. Marika Štěpánková

Aktualizováno: 12.2.2020 — 19:51

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram