Dějepisná olympiáda

ikonaV prosinci znovu přišel čas na dějepisnou olympiádu. Školního kola se zúčastnila pětice žáků dobrovolníků z devátých tříd. Podmínky pro postup do okresního kola splnili tři. Trojici, která naši školu reprezentovala v lednu v okresním kole v Rychnově nad Kněžnou, tvořili Jan Karban, Adam Klapal a Aneta Řičařová. A ani v tomto kole se neztratili: Jan se umístil na šestém, Adam na osmém a Aneta na dvanáctém místě. Všichni získali více jak 60% bodů a stali se tak úspěšnými řešiteli. Bohužel na postup do krajského kola to nestačilo. Janovi unikl postup o jediný bod.

I tak všem třem patří dík za svědomitou přípravu a obětování svého volného času na práci nad rámec školní výuky.

Mgr. Stanislava Hovorková

Aktualizováno: 29.1.2020 — 10:26

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram