Mám chytré tělo

2020_2345_teloV úterý 7. 1.2020 žáci prvního stupně (3. – 5. ročníku) absolvovali vzdělávací program s názvem „Mám chytré tělo“. Autor programu (Vladislav Zezula) žákům za pomoci vlastnoručně vyrobených pomůcek předvedl fungování lidského těla i to, co probíhá v našem mozku, jestliže zažíváme různé pocity – strach, radost, napětí apod. Žáci byli aktivně zapojeni do obsluhy funkčních modelů vybraných orgánů a tělních soustav. Věříme, že si žáci z této nevšední vyučovací hodiny mnohé zapamatovali, někteří si i odnesli odznáčky potvrzující, že mají chytré tělo.

více fotografií | 3.A

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 10.2.2020 — 13:16

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram