Školní kolo anglické olympiády

ikonaOpět nám začalo období předmětových olympiád a ani letos nechyběla ta z anglického jazyka. Školní kolo se uskutečnilo v pondělí 20. ledna ve 14 hodin. V předchozích letech byl o anglickou olympiádu velký zájem, a tak nás letos čekalo tak trochu nemilé překvapení, když ve třídě seděli pouze tři žáci. Ani to nám ale nemohlo zkazit chvíle strávené ve „společnosti angličtiny“. Nejprve čekal účastníky poslech, který se skládal ze čtyř částí. Po menší pauze následovala ústní část. Na jejím začátku si dvojice vybrala téma a měla na toto téma vést konverzaci. Posledním úkolem byl popis zadaných obrázků. Všichni tři soutěžící dosáhli během školního kola velmi dobrých výsledků, a tudíž lze konstatovat, že důležitá byla kvalita, nikoli kvantita. Na prvním místě nakonec skončila Tereza Hendrichová. Druhé místo s minimálním bodovým rozdílem obsadil Adam Klapal a jako náhradnice zůstává v záloze Kristýna Štauberová. Všem odvážlivcům moc děkujeme a přejeme hodně štěstí v okresním kole.

Mgr. Andrea Micherová

Aktualizováno: 13.2.2020 — 11:00

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram