Kouzelnické představení Kaspar magic show

2020_1245_kouzelnikKdo by v dětství nechtěl být alespoň na chvíli kouzelníkem?

Někomu se toto přání mohlo vyplnit ve čtvrtek 13. 2. 20 20 dopoledne, kdy nás navštívil kouzelník Kaspar. Jeho show bylo plné neuvěřitelných kouzel, iluzí a napětí. Spolu se svou asistentkou nám pan kouzelník nabídl hodinu fantastické zábavy a výběr těch nejlepších iluzí. Během Show se vystřídalo 18 originálních a atraktivních kostýmů. Sledovali jsme i tajemnou levitaci, záhadnou japonskou iluzi origami, hry s šátky, proměny květin a také kouzelné kruhy, které naštěstí nikdo neukradl. Nejnapínavější bylo zmizení partnerky, která nakonec vyvázla bez zranění… Obdivovali jsme neuvěřitelně rychlé převleky šatů partnerky nebo úsměvné iluze za spolupráce nejmenších žáků.

Vystoupení bylo oceněno bouřlivým potleskem.

více fotografií | 3.A

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 27.2.2020 — 12:16

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram