Akce školního klubu – Beseda s odborníkem na Spartu

2020_sk_spartaVe středu 19. 2. 2020 jsme měli možnost seznámit se se světově známým klubem AC Sparta. Přednášku vedl největší odborník na tento klub na škole. Díky jeho skvěle propracované prezentaci jsme měli možnost nejen nahlédnout do daleké historie klubu, ale také poznat slavnou současnost. Seznámili jsme se s různými znaky klubu, dresy a také historickými názvy klubu. Poznali jsme slavné hráče, ale také fanoušky z řad slavných osobností, o kterých jsme neměli ani tušení, že zarputile fandí tomuto ,,mančaftu“. Děkuji za obohacení vědomostí nás všech zúčastněných.

více fotografií

Lucie Zytová, DiS.

Aktualizováno: 24.2.2020 — 13:02

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram