Školička bruslení

2020_12_brusleniNaši prvňáčci a druháci si už třetí pondělí po sobě oblékli bruslařskou výzbroj a naplno se věnovali školičce bruslení. Výuka probíhala pod vedením kvalifikovaných trenérů hokejového klubu HC město Rychnov nad Kněžnou, kteří dokázali hravou formou provést děti nelehkými začátky, kdy přichází do kontaktu s kluzkou ledovou plochou. Děti byly opravdu nadšené a postupně se jejich obavy a nepříjemné pocity měnily v radost. Jízdu na ledě si užívaly! Zdatnější bruslaři mohou využít nabídky klubu a navštívit malé hokejisty, kde si zcela nezávazně mohou vyzkoušet v zapůjčené hokejové výzbroji pravý hokejový trénink. Ostatní mají další možnost, jak využít svůj volný čas a bruslit pro radost.

Děkujeme ochotným trenérům za skvělou výuku a už teď se těšíme na další spolupráci.

více fotografií

Mgr. Ladislava Vaňková a Mgr. Gabriela Luxová

Aktualizováno: 4.3.2020 — 8:01

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram