Výchovný koncert – High Vibes – Bez masky (proti šikaně) 1. st.

2020_12345_maska10. 3. náš čekal výchovný koncert s názvem High Vibes – Bez masky. Nevěděli jsme, co od tohoto koncertu čekat a o to více jsme byli mile překvapeni. Mladá kapela High vibes byla prostě úžasná. Neskutečná energie, krásné písně, ale hlavně silná myšlenka, založená na síle přátelství a pomoci. Zazněla i slavná píseň – Když nemůžeš tak přidej a mnoho dalších. Pro děti zajímavé texty, srozumitelné vystupování, do kterého se všechny zapojily. Užily si a pochvalovaly právě tu volnost pohybu, projevu a skvělou atmosféru. Jsme moc rády, že jsme tento pořad pro školu vybraly. Počasí nám přálo a cestu zpět jsme si zpestřili procházkou Kosteleckým parkem a podívali se rozkvetlé sněženky, bledule a petrklíče, kterými je zámecký park známý.

více fotografií

Mgr. Ilona Kovářová

Aktualizováno: 13.3.2020 — 12:28

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram