Adaptační den 6.A

Adaptační den 6.AV pátek 1. října měla 6.A adaptační den. Od adaptačního dne každý očekával něco jiného. Společně s paní učitelkou třídní Adélou Hepnarovou, paní učitelkou Stáňou Hovorkou a paní asistentkou Janou Šimonovou jsme šli do tělocvičny. Přinesli jsme si židle z naší třídy a společně jsme utvořili kruh. Hned v úvodu jsme si určili pravidla, která budeme během celého dne dodržovat a vzápětí jsme se šli věnovat připraveným aktivitám. Začali jsme aktivitou „Lovec lidí“, kdy jsme sháněli podpisy od ostatních spolužáků. Díky této aktivitě jsme se dozvěděli nové informace o spolužácích. Poté jsme sestavovali obrazce z vlastních těl podle sirkové předlohy. Následovala aktivita „Kameny“, kde jsme se celá třída museli dostat na druhou stranu včetně paní učitelky a asistentky. Aktivit na nás čekalo ještě spousta: „Mašinky“, rozpočítávání, vybarvování balonků, tvoření společné sítě z provázku. Líbilo se nám to a bylo super říct svůj názor na hru. O přestávkách jsme si mohli dělat, co chceme. Uteklo to tak rychle, že už byl čas na oběd. Na závěr jsme ohodnotili celý den, který se nám všem velice líbil. Po obědě jsme odcházeli s krásným úsměvem domů. Děkujeme paní učitelce třídní, paní učitelce Hovorkové a paní asistence. Bylo to s vámi megasuper a s kamarády taky!

více fotografií

Za 6.A napsala Kateřina Izáková

Aktualizováno: 7.10.2021 — 9:48
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram