dovolte, abychom Vás informovali, že jsme byli upozorněni Krajskou hygienickou stanicí, že žáci a žákyně tříd:

5.A pouze chlapci

6.A všichni

6.B všichni

7.A všichni

7.B všichni

9.A pouze dívky

9.B pouze dívky

nastoupí od 23. 11. 2021 v důsledku rizikového kontaktu do karantény a nemohou se účastnit prezenční výuky.

Přes to, že dnes byla většina žáků negativně testována, platí toto opatření pro všechny neočkované do provedení PCR testu (s negativním výsledkem). Pokud by omylem tito žáci přišli do školy nesmějí být vpuštěni do budovy.

Očkovaní se prezenční výuky mohou účastnit.

On-line výuku zahájíme od středy 24. 11. 2021 dle rozvrhu, který v průběhu úterý obdržíte e-mailem a žáci dostanou pozvánky v aplikaci Teams. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Informace pro zákonné zástupce dítěte, které přišlo do kontaktu s osobou s laboratorně potvrzeným onemocněním COVID-19

Aktualizováno: 25.11.2021 — 10:34