Úžasní páťáci MISTRY kraje ve vybíjené

Úžasní páťáci MISTRY kraje ve vybíjenéOd naší výhry v okresním kole ve vybíjené uplynul týden a my jsme opět vyrazili do Kostelce na krajské finále. Začali jsme se rozcvičovat a koukat po soupeřích. Ihned jsme si všimli dost dobrých Stěžer, ovšem to nás nezastrašilo. Po rozcvičce jsme nastoupili do prvního zápasu proti Vrchlabí. Poté, co jsme snadno vyhráli následovala pauza a další zápas proti Kostelci, který byl až do poslední chvíle napínavý. Bohužel jsme prohráli v prodloužení. Myslím, že nás to všechny trochu uzemnilo a dalo nám to slušnou ránu. Byli jsme si však vědomi, že se musíme vzchopit, pokud chceme turnaj vyhrát. Stačilo nám porazit favorita turnaje ze Stěžer. Dobře jsme si uvědomovali, kdo proti nám stojí. Naopak Stěžery udělali strašlivou chybu – oni nás podcenili! Toho jsme využili a po litém, nervy drásajícím boji jsme je porazili a mezi námi a prvním místem stál poslední soupeř z Lázní Bohdaneč. Ty jsme zdolali s přehledem a Častolovice jsou mistrem v kraji ve vybíjené. Hlavně chceme poděkovat našemu skvělému učiteli Ondrovi. Děkujeme!

více fotografií

Tobiáš Bělka, 5.A

Aktualizováno: 23.6.2022 — 8:55
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram