Školní výlet 1.A – hledání ztraceného pokladu

 Školní výlet 1.A – hledání ztraceného pokladuV pátek 17. 6. jsme vyrazili vlakem směr Potštejn.

 Všichni prvňáci byli natěšeni, protože hledání pokladu je věc zábavná a přitažlivá. Cestou na hrad Potštejn nás svou přítomností poctil sám hrabě Chamaré, který s hledáním pokladu má ty největší zkušenosti. Po splnění těžkých úkolů a prohlídce hradu jsme si na Vochtánce trochu odpočinuli a zamířili k řece.  Tam jsme se nejen osvěžili při stavění přehrad v řece Orlici, ale i splnili ten poslední úkol…..Najít ZLATÝ POKLAD. Řeka byla jako mávnutím proutku plná zlatých valounků, které poztrácel hrabě Chamaré. Nebo to bylo všechno jinak? Zeptejte se prvňáků. Všechno to probrali u zmrzliny cestou na vlak, který nás naštěstí všechny bezpečně odvezl do náručí rodičů. Bylo to fajn.

Děkuji Ivě M. za velkou pomoc.

více fotografií

Mgr. Radka Přibylová

Aktualizováno: 20.6.2022 — 20:36
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram