Čtvrťáci a páťáci na bruslích

Čtvrťácí a páťáci na bruslíchBruslení žáků na 1. stupni má na naší škole už několikaletou tradici, a proto jsme nenechali nic náhodě a zajistili jsme si ledovou plochu v Rychnově nad Kněžnou.

Všichni sportovně naladěni jsme se oblékli do bruslí a hurá na led užívat si ten pocit ze sklouznutí. Hned bylo vidět, že mezi námi jsou skvělí bruslaři, kteří si jsou na bruslích jistí a rozjíždí to patřičnou rychlostí. Zahráli si honičky, projížděli slalom mezi gumami nebo vyjížděli jako vláček. Ovšem zahanbit se nedali ani bruslaři začátečníci, které neodradil nějakým ten pád. Postupně začínají věřit svým bruslím a pomalu a jistě se zlepšují. Mezi námi jsou i hokejisté, kteří si s sebou samozřejmě vzali svoji výzbroj a se zápalem se pustili do střelby na bránu a poté do zápasu. Všichni si zaslouží pochvalu za zimní sportování, za chuť se pohybovat a nevzdávat se. Bruslení jsme si skvěle užili a těšíme se na další bruslařské zážitky v lednu.

více fotografií

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 20.12.2022 — 20:04
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram