Semiramis (7.A)

Semiramis (7.A)V pátek 16. 12. se u nás ve třídě 7.A konala akce Semiramis. Přijely k nám dvě slečny z organizace, která se zabývá prevencí rizikového chování a vzdělávání. Jmenovaly se Lucka a Terka. Strávily u nás první tři vyučovací hodiny. První hodinu jsme si spíše povídali a určovali pravidla. Přijely k nám hlavně kvůli tomu, aby nám vysvětlily, co je to šikana a jak se máme chovat ke spolužákům, aby nám tady ve škole bylo dobře. Druhou hodinu jsme si zahráli už i nějakou hru a říkali jsme si jaké druhy šikany existují. Třetí hodinu jsme si opět povídali a hráli hru, kdy nám propletly ruce a my jsme se snažili rozmotat. Ze začátku nám to moc nešlo, ale pomocí spolupráce se nám to podařilo. Na konci jsme si ještě vybírali téma, o kterém si budeme povídat při příštím setkání. Celá akce se mi moc líbila a už se těším na další.

více fotografií

Lucie Divišová 7.A

Aktualizováno: 20.12.2022 — 19:12
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram