Školní klub – společné fandění

Školní klub - společné fanděníJednoho dne nás Jana a Ondra pozvali do školy na sledování finále MS ve fotbale. V neděli, kdy se utkání konalo, se nás sešlo kolem 20, přišel dokonce i pan ředitel se synem. Dodrželi jsme i podmínku, přijít v barvách našeho oblíbeného finálového klubu. Fanouškovské síly byly vyrovnané. Zápas začal vlažně, ale po přestávce a občerstvení, které nám donesl pan ředitel, nabral na obrátkách a naše nadšení bylo veliké. Při penaltách jsme se všichni drželi za ramena a naplno fandili až se škola otřásala v základech. Nakonec z toho bylo velmi napínavé utkání se šťastným koncem pro fanoušky Argentiny. Po zápase nebyl nikdo smutný, fanoušci Francie pogratulovali sportovně všem fanouškům vítěznému týmu. Po uklizení třídy jsme se rozešli domů s pocitem příjemně strávené čtvrté adventní neděle.

Za Školní klub Tomáš Kapucián (7.A)

Aktualizováno: 22.12.2022 — 8:28
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram