Předvánoční čas (5.A)

Předvánoční čas (5.A)S přicházejícími Vánocemi se opět rozvolnila výuka v podobě prožitků, zážitků nevšedních dnů – bruslení v Rychnově nad Kněžnou (na které se můžeme těšit ještě dvakrát v lednu), vánoční dílničky, kterými nás doprovázely paní z klubu důchodců z RK – bylo to moc milé setkání. S velikou trpělivostí provázely děti při výrobě hvězdiček z korálků. Ve třídě panovala příjemná atmosféra a na závěr měli žáci premiéru v hraní pohádky Rozum a Štěstí od Miloše Kratochvíla. Zjistili, jak je to jiné, když najednou jsou v hledišti cizí lidé. S trémou se ale poprali velice dobře a pohádka se moc líbila. Tím jsme „odstarovali naše turné“ v hraní pro první stupeň a po Novém roce pro školku a rodiče.

více fotografií

Gábina Luxová

Aktualizováno: 20.12.2022 — 20:17
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram