Čtvrťáci a páťáci opět na bruslích

Čtvrťáci a páťáci opět na bruslíchBruslaři ze čtvrté a páté třídy opět vyrazili na ledovou plochu. Navázali na prosincové bruslení a v měsíci lednu si zimní stadion v Rychnově nad Kněžnou užili hned dvakrát.

Tentokrát byla vidět jistota, zkušenost a hlavně radost z pohybu na bruslích. Hned se hrály honičky, hokej, holky nacvičovaly taneční krasobruslařské sestavičky, soutěžilo se a samozřejmě se volně bruslilo.

Na závěr naší školní bruslařské sezony jsme uspořádali jízdy na čas, které se zúčastnili úplně všichni bruslaři. Nenašla se ani jedna „bábovka“, která by to vzdala. Proto patří všem velká pochvala. Získaný diplom za skvělé bruslařské výkony sportovcům ze čtvrté a páté třídy právem náleží.

Už teď se těšíme na další bruslařské zážitky v příštím školním roce.

Sportu zdar a bruslení zvlášť!

více fotografií

Mgr. Ladislava Vaňková

Aktualizováno: 1.2.2023 — 18:37
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram