Hodina Tv pro školku

Hodina Tv pro školkuDne 25. 1. 2023 se uskutečnila akce pro děti ze školky. Na starost tuto akci měl ŠKOLNÍ KLUB. V tělocvičně byla Jana Šimonová a s sebou si vzala pomocnice ze 7.A a 7.B (Žanet Peškovou, Verču Fabiánovou, Lucku Divišovou, Lucku Bartošovou, Nelču Kalousovou, Kateřinu Izákovou, Elišku Rychlinkovou, Míšu Prausovou, Kateřinu Hejhalovou). V 9:25 šly žákyně do tělocvičny všechno připravit. Po chvíli k nám přišly hodné a nedočkavé děti ze školky. Měly jsme přichystanou opičí dráhu a seznámení s kin ballem (velkým míčem). První jsme se vrhly na opičí dráhu. Předvedly jsme, co mají děti dělat a ony to opakovaly po nás, všude, kde to dětem nešlo jsme jim pomohly. Udělaly jsme třikrát opičí dráhu, strašně rychle to uteklo. Děti nám pomohly sklidit opičí dráhu, abychom měly prostor. Vytáhly jsme kin ball, děti měly nadšené úsměvy, když to uviděly. Chvíli jsme si hrály s kin ballem společně, potom si to vyzkoušely děti sami a nakonec jsme jim předvedly hru my, tak jak ji známe z hodin TV. Potom už byl konec a musely jsme jít pryč z tělocvičny. Tuto akci pořádaly žákyně ze školního klubu a proto byla ta akce suprová, a všem se líbila.

více fotografií

Za školní klub Káťa Izáková (7.A)

Aktualizováno: 10.2.2023 — 20:33
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram