Bowlingové odpoledne 7.A

Bowlingové odpoledne 7.ANěkdy je třeba pořádně se odreagovat a kdy jindy bychom si to zasloužili než poté, co jsme všichni úspěšně zakončili I. pololetí. Po bowlingu už jsme toužili dlouho, proto jsme se ve čtvrtek 2.2. vydali do GAPA centra v Rychnově nad Kněžnou. Nejprve jsme ve škole poobědvali skvělý řízek a pak už jsme uháněli na autobus směr RK. Na bowlingu bylo vše zařízené, takže hned po příchodu jsme se mohli pustit do hry. Někteří z nás se ukázali jako téměř profesionální hráči a nasbírali spoustu bodů, ale na druhou stranu můžu říci, že jsme i poctivě „vymetli pavučinky ze žlábků“. Mezi družstvy, do kterých jsme se rozdělili, vládla příjemná atmosféra, nebyla cítit žádná rivalita. Báječnou hru jsme prokládali drobným občerstvením. Ke konci už nás bolely ruce, ale i tak jsme si odpoledne náramně užili. Po společně stráveném čase jsme se s úsměvem rozešli na pololetní prázdniny.

více fotografií

Bc. Adéla Hepnarová

Aktualizováno: 9.2.2023 — 11:02
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram