Změny ve školní jídelně

Změny ve školní jídelněDobrý den, chtěl bych Vás informovat o nadcházejících změnách v naší školní jídelně.

1) od 1. března 2023 jsme nuceni cenu stravného zvýšit o 5,- Kč pro první i druhý stupeň ZŠ a o 6,- Kč MŠ, důvodem je nárůst cen za potraviny. Novou výši cen za obědy naleznete po tomto termínu na stránkách jídelny.

2) od 6. března 2023 přejde školní jídelna na nový systém Strava 5 a  bude instalován nový terminál pro bezkontaktní čipy na jídelně.

Čipy se budou vydávat za 125.- Kč formou zálohy v kanceláři školní jídelny od 10. 2. 2023. Při vrácení nepoškozeného čipu bude záloha vyplacena zpět. Součástí nabídky je i šnůra na krk (keyholder) za 37,-Kč

Čipy budou používat pouze děti prvního a druhého stupně ZŠ.

Prosím o včasné zajištění čipů pro děti. Pro nové terminály se staré kartičky použít nedají.

Děkuji, Papáček Petr – vedoucí školní jídelny Častolovice

Aktualizováno: 10.2.2023 — 20:58
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram