Valentýnský den (3.A)

Valentýnský den (3.A)Je tady! 14. únor, svátek zamilovaných. Dnes jsme si ve škole vytvořili atmosféru v duchu svátku svatého Valentýna. Žáci celé naší školy zdobili své třídy papírovými srdíčky. Od rána byla umístěna valentýnská poštovní schránka, do které mohli žáci vhazovat zamilovaná či laskavá přáníčka. Poté školou procházeli žáci starších ročníků, kteří roznášeli přáníčka ze schránky všem adresátům do jednotlivých tříd. 3.A chtěla obdarovat své nejbližší i drobným dárečkem. Rozhodla se tak upéct valentýnské muffiny, které nejen hezky vypadaly, chutnaly, ale jistě i potěšily. Valentýnská nálada se ve 3.A prolínala všemi předměty.

více fotografií

Kateřina Provazníková

Aktualizováno: 16.2.2023 — 15:57
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram