Pohybový pobyt v přírodě

Ve dnech 28. – 30. 4. se uskutečnil pobyt v Rašovicích (u paní asistentky). V pátek jsme přijeli a šli si vybrat místo, kde budeme spát. Někdo spal ve stanu a někdo v domě (v teplíčku). Poznávali jsme paní asistentky koně a pejsky. Hráli jsme různé hry. Potom nám všem vyhládlo, a tak jsme si opekli špekáčky. Večer si všichni zahráli hru na přemýšlení a tipování. Byli jsme všichni tak hodně utahaní, že se nám nedařilo rychle usnout😊. Ráno jsme se probudili do krásného počasí. A tak jsme si vyrazili zaběhat. Počasí selhalo a všichni jsme přišli zmoklí domů. A tam nás čekala snídaně, plný švédský stůl. S plnými bříšky jsme potřebovali chvilku na odpočinek a ranní rozjímání. Mezitím se počasí umoudřilo a vyrazili jsme na pěší túru směr Týniště-Bědovice-Týniště(občerstvení)-Rašovice. Celkem asi 12 km. V krásném slunečném počasí a v lesích se šlapalo hezky. Cestou jsme si zpívali, povídali a hráli hry. V Týništi jsme si dali oběd a zmrzlinu a pak už zpět přes Egypt (písník) do naší základny. Tam jsme opět až do večera hráli venkovní hry s míčem a turnaj v badmintonu. Před spaním jsme ještě stihli zahrát hru „o svém já“. Spát jsme šli opravdu dlouho, ale stálo to za to. Druhý den ráno nás již čekalo balení a chystání na odjezd domů. Pro některé si přijeli rodiče a někdo jel domů na kole. Byl to pro nás super strávený víkend a těšíme se na někdy příště.

Za školní klub Káťa Izáková

Aktualizováno: 5.6.2023 — 19:34
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram