Sportovní zprávy z Častolovic

Sportovní soutěže byly v květnu v plném proudu. V tomto článku si stručně připomeneme úspěchy našich žáků.

2.místo- Minifotbal v RK v kategorii žáků 6. a 7. ročníků.

1. místo- Vybíjená 4.-5.ročníků. Postup na krajské finále.

4. místo- Vybíjená 4.-5.ročníků- krajské finále

3. místo- Atletický čtyřboj chlapců 8.-9.ročníků

1. místo- Aleš Kolář, 2.místa- Martin Praus, Daniel Kubec- ODZNAK VŠESTRANNOSTI (Okresní finále)

2. místo- Aleš Kolář ODZNAK VŠESTRANNOSTI (Krajské finále)

Mohl bych dlouze pojednat o obdivuhodných výkonech našich žáků, ale mnohem důležitější je zmínit jejich obrovský zápal pro každou pohybovou činnost a také to, že na každém z turnajů zanechají to nejlepší ze své povahy. Často odjíždíme s dobrými sportovnímu výsledky, stejně tak jako s přátelskými vazbami k soupeřům. Právě tato lidskost, radost, respekt k soupeřům ve mně zanechávají ty nejhlubší pocity uspokojení. Máme úžasné žáky!

Ondra Sitka

Aktualizováno: 30.5.2023 — 21:53
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram