Tisková zpráva: Harry Potter v Častolovicích

Harry Potter v ČastolovicíchDne 21. 4. r. 2023 zavítali do městyse Častolovice v rychnovském okrese obyvatelé Bradavic a jejich okolí. Usadili se v malebné hospůdce u Lva. Pozvali si prostřednictvím školního klubu ZŠ a MŠ Častolovice (nepodařilo se nám zjistit kde získali kontakt Ꙭ) žáky zdejší školy a započali tančit. Musíme konstatovat, že nás jejich příjezd mile překvapil. Tanec s příběhem, který nám svou překrásnou choreografií představili, nenechal nikoho na pochybách, že jsme svědky úžasné podívané.

Zde jsou ohlasy některých účastníků:

Martin: Byla to pro mě první zkouška s mikrofonem před publikem. Nejvíce mě zaujaly malé tančící mandragory.

Jana: S obdivem jsem sledovala krásné kostýmy i nadšení z pohybu všech tanečnic a tanečníků. Mezi obyvateli Bradavic jsem viděla krásně tančit naši žákyni šesté třídy Viktorii Matějkovou.

Karel: Zvuk přesáhl 97 db.

Fáboun: Děti byly velmi šikovné.

Tomáš: Někdy to bylo i dojemné.

Matyáš: Bylo to první vystoupení s mikrofonem a přestavení bylo okouzlující.

Káťa: Taneční vystoupení mě velice zaujalo a zvedlo náladu.

PS: Děkujeme žákům ZUŠ Třebechovice pod Orebem a jejich paní učitelce Kateřině Matějkové za úžasný zážitek a ochotu k nám do Častolovic své představení přivézt.

Tisková kancelář 7.A

Aktualizováno: 15.5.2023 — 16:57