Vánoční tvoření rodičů s dětmi (2. A)

Tak jako i v loňském roce si rodiče udělali čas a přišli 12. 12. se svými dětmi na vánoční tvoření v naší třídě 2. A. Akce se účastnili skoro všichni žáci.  Za pomoci p. Stráníka, který nám radil a ukazoval,  jak máme postupovat, jsme si společně za pomoci rodičů vyrobili krasohled. Nejkrásnější část, na kterou se každý těšil, byl výběr sklíček. Krasohledy se podařily, my děti jsme byly nadšené a rodiče se pohledem do krasohledu vraceli do dob dětství. Nádherné bylo pozorovat, jak každý krasohled, podle výběru sklíček,  vyrábí jiné ornamenty. Děkujeme všem zúčastněným za společné chvíle plné pohody. Je hezké si ve vánočním shonu udělat čas a prožít takové pěkné odpoledne. 

 tř. učitelka J. Rejzková 

více fotografií zde

Aktualizováno: 14.12.2023 — 22:06
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram