Vánoční stromek  

Vánoce jsou tu a k nim neodmyslitelně patří vánoční stromeček. A jeden takový stromek nebo spíš strom věnoval škole pan Pavel Hovorka z Hřibin. Kavkazská jedle od posledního týdne v listopadu zdobí vestibul školy. Tímto panu Hovorkovi moc děkujeme.  

Strom je nádherný a nepotřeboval by zkrášlit, ale co by to bylo za Vánoce, kdybychom ho neoblékli do vánočního kabátku? A abychom nechali vyniknout kráse stromku, zvolili jsme jednoduché zdobení z papíru. O vánoční kabátek se postaraly děti ze školní družiny, které vytvořily ozdoby ve tvaru srdíček s poselstvím „Jaké si přejí mít Vánoce“. A tak se přidáváme k dětem a přejeme všem KRÁSNÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY.  

Tip na tyto a možná i na další Vánoce: 

Kavkazské jedle jsou jedním z nejoblíbenějších vánočních stromků, zejména protože jsou pravidelné a dlouho vydrží krásné i v teplých místnostech. Navíc Vám provoní domov příjemnou ovocnou vůní. 

Hlaváčková-Morávková Iva

více fotografií zde

Aktualizováno: 22.12.2023 — 9:45
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram