NOVOROČNÍ DISKOTÉKA DEVÁŤÁKŮ 

Každoroční předvánoční diskotéku jsme letos z důvodu útoku v Praze přesunuli na první školní den v novém kalendářním roce, ale nám to vůbec nevadilo! Ba naopak jsme měli všichni možnost nechat rozproudit krev v žilách v rytmu hudby. 

Skupinkové předtančení, které si žáci trénovali nejen na hodinách tělesné výchovy, ale také na společných přespávačkách ve škole se velmi zdařilo a všichni účinkující do něj dali velké úsilí a ukázali, že pro ně není nic nemožné. Celé dopoledne nebylo jen o tanci, ale kdo chtěl, mohl se zúčastnit i soutěží, které byly chvílemi opravdu napínavé. Soutěžící měli také velikou podporu v publiku. 

Doufáme, že se 3. lednové dopoledne líbilo nejen žákům, ale i pedagogům a všichni měli hezký vstup do roku 2024. 

Vondráčková Lucie 

Aktualizováno: 15.1.2024 — 16:31
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram