Společný tělocvik 1.A , 6.A

V pátek 22. března si žáci 6. ročníku přebrali výuku do svých rukou a připravili pro prvňáčky netradiční tělesnou výchovu. V Sokolském parku a jeho blízkém okolí, připravili šesťáci několik stanovišť s nejrůznějšími úkoly, které musela splnit každá skupinka prvňáčků např. kopnutí míče do branky, běh, překážkovou dráhu, hod frisbee, badminton a další. Starší žáci měli mnoho trpělivosti při vysvětlování pravidel a prvňáčci ukázali, že se ničeho nebojí. 

Děti hodnotily tuto hodinu jako zábavnou, úkoly plnily s nadšením a na konci už čekalo jen poděkování.  

Děkujeme žákům z 6.A, že si pro nás připravili hodinu tělesné výchovy a našim prvostupňovým spolužákům tak zpestřili jejich den. 

B.V. 

fotogalerie zde

Aktualizováno: 29.3.2024 — 14:28
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram