Koncert Děti dětem  

  Dne 16. dubna 2024 jsme přijali pozvání paní ředitelky ZUŠ Kostelec nad Orlicí a zúčastnili se koncertu s názvem „Děti dětem“.  Žáci 1., 2. a 3. třídy si užili vystoupení svých spolužáků, kteří brilantně zahráli na flétnu, klavír, trumpetu a violoncello. Velký ohlas získala také představení starších dívek z pěveckého oddělení. 

   Po koncertu jsme měli příležitost prozkoumat další místnosti ZUŠ. Zvláště jsme obdivovali taneční a výtvarné ateliéry. Na chodbách jsme se zastavili, abychom si prohlédli umělecká díla žáků, která nás okouzlila svou jedinečností a talentem. 

   Celou cestu jsme odvážně absolvovali pěšky, což byla skvělá příležitost pro posílení sportovního ducha dětí. Děkujeme žákům a jejich učitelům ze ZUŠ Kostelec nad Orlicí za skvělé hudební dopoledne.

více fotografií zde

Aktualizováno: 23.4.2024 — 15:28
Základní škola a mateřská škola Častolovice © 2021
Facebook
Instagram